У Нікополі офіційно підвищують вартість проїзду в автобусах

06.11.2018 в 06:25

1 листопада виконавчий комітет Нікопольської міської ради прийняв рішення підвищити з 6 листопада вартість проїзду у загальноміських автобусах. Такому рішенню передувало звернення п'ятнадцяти перевізників з проханням підвищити вартість проїзду на одну гривню. Разом з проханням до «білого» дому вони надали заяви, необхідні документи та проведені розрахунки, які були передані до економічної ради, що прорахувала вартість проїзду при вартості дизельного палива 28 та 30 гривень за літр, взявши при цьому пасажиропотік станом на 2017 рік, у кількості 16 млн 400 тисяч осіб.

Дослідження пасажиропотоку проводилось Харківським національним автодорожним університетом. При розрахунку тарифу, у економічної ради виникло питання стосовно точності пасажиропотоку. Тоді владою було вирішено провести самостійний розрахунок пасажиропотоку в кінці листопада разом з громадськістю. Громадянам, які мають бажання прийняти участь в перевірці пасажиропотоку розкажуть, як правильно його розрахувати. Заявки на участь у перевірці пасажиропотоку можна надсилати на електронну адресу виконавчої влади, або залишати за телефоном - 4-26-45.

Але при проведенні розрахунків щодо підвищення тарифів брався вищезазначений пасажиропотік. До того ж, 17 жовтня відбулись консультації з громадськістю, відносно підвищення ціни на проїзд. На них було зареєстровано 92 особи. На консультації людям навели розрахунки при 4, 5 і 6 гривнях вартості проїзду, та прийняли скарги стосовно забрудненості автобусів.

Прийняте 1 листопада рішення вступає в дію з моменту його публікації у газеті «Репортер» за 6 листопада 2018 року.

Вже з завтрашнього дня нам доведеться платити 6 гривень за повний квиток. Школярі сплачуватимуть 3 гривні. Що ж до пільгових рейсів, то вони поки що курсуватимуть без змін.

За матерілами прес-служби Нікопольської міської ради

Поделиться

Рекомендуем к просмотру:

Гопник style по-никопольски

Зустріч громадськіх активістів з керівництвом району

Розлючені мешканці с. Чкалово перекрили дорогу

Комментарии:

Добавить комментарий