Душив хлопця і вбив собаку

02.11.2018 в 12:01

Вечір 20 жовтня на вулиці Дідика був неспокійним. Близько 21:00 одна з мешканок вулиці на ім'я Олена пішла вкладати спати онука й почула крики на вулиці. На галас відразу вийшла донька, яка також була вдома, потім приєдналася і Олена. На вулиці жінка побачила свою доньку, жінку з півторарічною дитиною, двох чоловіків, один з яких душив іншого. Той, що душив, був сусідом Олени та її доньки. Його звати Олег. У стані алкогольного сп'яніння він причепився до молодих людей, які живуть у сусідньому провулку.

Люди, які вийшли на вулицю, розборонили чоловіків. Відправили сп'янілого Олега додому, надали молодому хлопцю допомогу й почали викликати поліцію. До поліції вони довго не могли додзвонитися. Донька Олени вирішила провести постраждалу родину, взявши з собою собаку, а сама вона пішла до хати і викликала поліцію. Повернувшись з хати на вулицю, Олена побачила доньку з собакою у руках та сп'янілого Олега, що стояв навпроти. Чоловік дістав ніж з кишені та шпирхнув у собаку. За словами жінки, Олег хотів вбити її доньку, а вбив собаку.

Потім приїхала поліція, відібрала ніж у сусіда-розбишаки, але його не забрала . Жінці довелось самостійно знімати побої з власної доньки, робити розтин собаки, кликати поліцейського, аби він розпитав, що у них трапилось на вулиці. Як сказав лікар, що робив розтин тварини , удар ножем був дуже сильним. Він проткнув серце і зайшов у легені.

Господарі собаки не залишать її вбивство просто так й хочуть звернутися до суду.

Фото з соціальної мережі

Поделиться
Рекомендуем к просмотру:

Помощь или заработок? Суррогатное материнство: возможность исполнить мечту или эксплуатация женского тела?

Жители нашего региона продолжают «вестись» на обман с установкой металлопластиковых окон

Главный «недострой» Никополя

Комментарии:

Добавить комментарий