Через обвал підлоги на Новопавлівці закрили дитячий садок

28.10.2018 в 17:16

Як повідомляє прес-служба Нікопольської міської ради, 26  жовтня у дитячому садку №8  на Новопавлівці в туалетній кімнаті однієї з груп  відбулось руйнування підлоги і утворилося провалля. Того ж дня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки і надзвичайних ситуацій, яка розглянула питання, пов'язане з можливим руйнуванням будівлі комунального дошкільного навчального закладу №8, і винесла свій вердикт. З метою попередження людських жертв чиновники вирішили призупинити роботу  дошкільного закладу до моменту вирішення питання безпечного перебування дітей у будівлі.

 В останній робочий день персонал та батьків проінформували про закриття садочку.  Окрім того, малечу відразу перевели до груп інших дитячих садків, не допустивши перенаповнювання  груп. Водночас, батьки  вихованців садка №8 стурбовані закриттям.  Свої обурення вони висловлюють у соціальних мережах. Адже садок є єдиним на Новопавлівці. За словами батьків, садок вже відключили від комунікацій, там немає води та електроенергії. Дорослі переживають, що цей садочок закриють назавжди.  Так це чи ні?  Ми звернулися за коментарем до заступника міського голови Ольги Коник та начальника відділу освіти і науки Олени Селютіної.  Чекаємо на відповіді.

 

Рекомендуем к просмотру:

В Нікопольській районній лікарні з’явився унікальний пересувний медичний кабінет, а незабаром відкриють відділення гемодіалізу

Андрій Шипко передав лікарняне обладнання на мільйони гривень

«Позивний Кассандра»: учасниця АТО презентувала в Нікополі книгу спогадів про війну на Сході України

Комментарии: