У Нікополі вирощують хурму

08.10.2018 в 06:14

Дуже часто мешканцю Дніпра на ім'я Олександр доводиться бувати у відрядженнях в славному місті Нікополь. Днями, проходячи повз одного з місцевих ринків, він почув, як продавець пропонує йому купити домашню хурму. Недовго думаючи, дніпрянин вирішив ознайомитися з пропозицією . «Не соромтесь, спробуйте і купіть! Це своя, домашня хурма» - рекламував продавець. Почуте здивувало Олександра, він спробував місцевий продукт і розпитав про товар більше. Як йому стало відомо, продавець продає не хурму, а корольок. Його вирощують садоводи-любителі під Каховкою, у Херсонській області. А у нас деякі люди спеціально створюють розплідники для цієї рослини. Поки живці рослин виростуть, їх тримають у теплиці під плівкою. На їх зростання йде близько двох років. Плоди виростають дуже смачними, і біля 5-7 сантиметрів у діаметрі.

Кілограм вирощених у Нікополі корольків коштує 40-50 гривень. Обласний гість купив 10 невеликих плодів, віддавши 25 гривень.

koro-675x450Гостю з центру регіону прийшлися до смаку корольки з нікопольського ринку - отже, місцеві поціновувачі хурми мають нагоду поласувати смачними фруктами хоч і сьогодні!


Рекомендуем к просмотру:

Никопольчане заряжают телефоны и выходят в Интернет при помощи лавочки

В Нікополі вперше пройшов фестиваль «Майстерня міста»

Подробности трагедии в Херсоне прямо из здания суда

Комментарии: