Розповіли про суїциди і девіантну поведінку

11.10.2018 в 10:42

Однією з актуальних проблем серед працівників ризиконебезпечних професій є девіантна поведінка*. Адже постійні стресові ситуації на роботі можуть призвести до порушення загальноприйнятих норм поведінки.

Нещодавно психолог Нікопольської оперативної зони провів заняття з особовим складом 28 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління МНС у Дніпропетровській області. У ході заняття психолог розповіла рятувальниками про причини виникнення девіантної поведінки та шляхи її подолання. Окрім того, співробітники Нікопольської пожежної частини були ознайомлені з розробленою топологією вчених щодо поведінки осіб в їх відношенні до цілей і засобів. Будь-яка особа не може повністю належати до певного типу, але будь-який з типів у неї буде проявлятися більше і характеризувати її. Поведінка людини, яка відхиляється від норми, представляє загрозу стабільності суспільства.

*Девіантна або відхильна поведінка – це поведінка індивіда або групи, яка не відповідає загальноприйнятим нормам.

43604323_2141261992814752_2142117799328219136_n


Рекомендуем к просмотру:

В Нікопольській районній лікарні з’явився унікальний пересувний медичний кабінет, а незабаром відкриють відділення гемодіалізу

Андрій Шипко передав лікарняне обладнання на мільйони гривень

«Позивний Кассандра»: учасниця АТО презентувала в Нікополі книгу спогадів про війну на Сході України

Комментарии: