Олена Селютіна прокоментувала ситуацію, пов’язану із закриттям дитячого садка №8

31.10.2018 в 06:41

26 жовтня через обвал підлоги у туалетній кімнаті в одній із груп у Нікополі закрили дитячий садок №8, який знаходиться на Новопавлівці. Рішення про його закриття прийняли у той же день на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули питання руйнування підлоги у садочку на вулиці Довгалівській, а також обговорили заходи, пов'язані із виникненням надзвичайних ситуацій та можливим руйнуванням всієї будівлі. Оскільки в туалетній кімнаті групи №1 «Сонечко» стався обвал підлоги, утворилося провалля глибиною у півтора метри, а на стіні з зовнішньої сторони приміщення з'явилися тріщини.

Начальник відділу освіти і науки Олена Селютіна дала коментар прес-службі Нікопольської міської ради стосовно закритого дошкільного закладу. «На сьогодні розпочалися роботи, ми замовляємо експертизу для того, щоб встановити причини руйнування будівля» - сказала Олена Миколаївна. «Вихователі та завідуюча проводять роботу з батьками. Опитують батьків, в який садочок їм зручніше водити дитину. І ми влаштовуємо дитину у цей дитячий садок, не допускаючи при цьому перевантаження груп».

Наразі весь персонал разом з завідуючою знаходиться у допоміжній будівлі. Задля запобігання надзвичайних ситуацій садок відключили від мереж водо-, газо- та електропостачання.

Фото Дмитра Сумовського

photo5389057545928288801photo5389057545928288799 photo5389057545928288800

Рекомендуем к просмотру:

В Нікопольській районній лікарні з’явився унікальний пересувний медичний кабінет, а незабаром відкриють відділення гемодіалізу

Андрій Шипко передав лікарняне обладнання на мільйони гривень

«Позивний Кассандра»: учасниця АТО презентувала в Нікополі книгу спогадів про війну на Сході України

Комментарии: