За круглим столом говорили про туризм

25.10.2018 в 12:20

24 жовтня у нікопольському Палаці урочистих подій відбувся круглий стіл «Розвиток туризму у місті Нікополі – 2018», організований відділом культури та туризму управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради. У ньому взяли участь заступник міського голови Ольга Коник, начальник управління гуманітарної політики Таїсія Мамонтова, начальник відділу культури та туризму Поліна Тимошенко, директор комунального закладу «Нікопольська школа мистецтв №1» Ольга Пастушок, директор Нікопольського краєзнавчого музею Олександр Кушнірук, завідуюча методичним відділом комунального закладу «Нікопольського міська централізована бібліотечна система» Олена Каракуша, директор туристичної агенції «7 січей» Олег Фельдман, директор Нікопольського еколого-натуралістичного центу Юрій Третьяков, директор кафе «Оленка» Наталя Черняєва. Прийшли послухати учасників зібрання працівники музею, бібліотек, Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру, нікопольці Тарас Пашко та Ігор Радченко. Кожен з учасників круглого столу розповів, що він зробив разом зі своїм колективом для туристичної привабливості Нікопольщини. Ользі Пастушок вдалося створити на базі Нікопольської школи мистецтв №1 «Центр освіти для дорослих». Завдяки створенню центру, Нікополь став членом глобальної мережі ЮНЕСКО «Місто, що навчається крізь віки». В майбутньому Нікопольська школа мистецтв разом з Центром освіти для дорослих планує розвивати гончарне мистецтво у нашому місті. Нікопольський краєзнавчий музей у нинішньому році продовжив знайомити містян та туристів з історією нашого краю, проводячи екскурсії як у музеї, так і в Нікопольському районі. Розвивали туризм і у бібліотеках, проводячи різноманітні майстер-класи й історичні квести. Директор агенції «7 січей» Олег Фельдман розповів присутнім про розвиток індустріального туризму. У своєму виступі він також зазначив необхідність ведення статистики відвідування туристами Нікополя й створення візит-центру.

Підприємець Ігор Радченко запропонував об'єднатися громаді задля розвитку туристичної галузі. Завершуючи круглий стіл, Ольга Василівна Коник наголосила, що зараз містян цікавлять нагальні проблеми і розвиток туризму в їхньому списку проблем не стоїть на першому місці.

photo5373312144281545049 photo5373312144281545048 photo5373312144281545047 photo5373312144281545046


Рекомендуем к просмотру:

В Нікопольській районній лікарні з’явився унікальний пересувний медичний кабінет, а незабаром відкриють відділення гемодіалізу

Андрій Шипко передав лікарняне обладнання на мільйони гривень

«Позивний Кассандра»: учасниця АТО презентувала в Нікополі книгу спогадів про війну на Сході України

Комментарии: