В Нікополі та Марганці ремонтують сім комунальних доріг

11.10.2018 в 10:32

Як повідомляє сайт Дніпропетровської обласної ради, в Нікополі та Марганці у 2018 році за кошти обласного бюджету ремонтують сім комунальних доріг. До того ж, у нинішньому році по всій області оновлюють покриття практично на 130 вулицях. За останні 3,5 років всередині населених пунктів області було відремонтовано більше 500 доріг, що складає більше ніж 1,5 тисячі кілометрів. Особливу увагу приділяють дорожньому покриттю у селах та малих містах.

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко наголошує, що Президент України Петро Порошенко акцентує увагу на тому, що будівництво і капітальний ремонт доріг є одним з пріоритетів держави. У Дніпропетровській області сьогодні ремонтують як національні, так і комунальні шляхи. Про їх ремонт люди мріяли десятиліттями.

У Марганці вже відремонтували дорожнє покриття на двох вулицях - Ванцетті та Будівельній. Зараз тривають роботи на вулиці Гідності. Дана вулиця є однією з головних транспортних магістралей міста, яка веде до вокзалів. Як зазначає міський голова Марганцю Олена Жадько, раніше в місті не асфальтували, а бетонували дороги. На них було складно проводити поточний ремонт. Але сучасні технології дозволяють оновлювати дорожні покриття до невпізнанності.

У Нікополі вже покладено якісний асфальт на вулиці Довгалівській та Рижикова. Тривають роботи ще на двох вулицях. Майже готова до експлуатації вулиця Електрометалургів. Її ремонтували у два етапи: від горбатого мосту до кільця і від кільця до вулиці Херсонської. На часі благоустрій узбіч, нанесення розмітки та встановлення знаків. Працює техніка і на вулиці Херсонській. Зараз тривають роботи на проблемних місцях дороги.

Головною вимогою до підрядних організацій є якість виконуваних робіт. В іншому випадку, їм доведеться усувати недоліки за власні кошти. На ремонт доріг дається гарантія - п'ять років.

5bbb16b42b8dc818021513


Рекомендуем к просмотру:

В Нікопольській районній лікарні з’явився унікальний пересувний медичний кабінет, а незабаром відкриють відділення гемодіалізу

Андрій Шипко передав лікарняне обладнання на мільйони гривень

«Позивний Кассандра»: учасниця АТО презентувала в Нікополі книгу спогадів про війну на Сході України

Комментарии: