В Нікополі пройшов велокарнавал

23.09.2018 в 12:58

   Вперше у Нікополі 21 вересня на Європейській площі відбувся  велокарнавал. У ньому прийняли участь вчителі, учні загальноосвітніх шкіл міста, вихованці дитячих  садочків. Учасники  першого велокарнавалу  приїхали на старт у костюмах казкових героїв. Серед них можна  було побачити трьох мушкетерів,  червону шапочку, людину павука,   дівчинку Машу з мультфільму «Маша і ведмідь» та навіть Діда Мороза. Наймолодші учасники дійства – вихованці  дитячих садків  подолали маленьку дистанція  від надпису «I Love Nikopol» до пішохідного переходу. Вчителі разом з учнями шкіл міста проїхались колоною від  того ж надпису  до  площі Незалежності і в зворотньому напрямку.  На початку обох заїздів з вітальним словом до всіх присутніх звернулась заступник міського голови Ольга Коник .

    За словами начальника відділу освіти і науки Олени Селютіної, проведений  вперше велокарнавал мав назву Velo look. Захід проходив в рамках акції «Увага! Діти на дорозі».  Загалом в  ньому прийняло участь 80 дітей та 10 вчителів. Організатори велосипедного заїзду у костюмах обіцяють зробити даний захід традиційним.

    По завершенню заїзду вихованців дитячих садків, всі його учасники були нагороджені призами. А ось серед вчителів та учнів загальноміських шкіл відразу після заїзду визначили, у кого найкращий костюм. Кращі з кращих отримала павербанки.

 Марина ЩученкоIMG_1353 IMG_1325 IMG_1330 IMG_1332 IMG_1333 IMG_1334 IMG_1337 IMG_1338 IMG_1348


Рекомендуем к просмотру:

Сегодня попрощались с семьей никопольчан, погибшей в ДТП на Херсонщине

Поговорим про электромобили?

В Никополе сорвалась юбилейная 50-я сессия городского совета

Комментарии: