Забруднення води є сезонним явищем

Забруднення води є сезонним явищем | Прихист

11 Вересня 2017

Администратор

21272604_1443582342362641_4437019723342904262_n

5 вересня у приміщенні міськради відбулась прес-конференція в.о. директора «Нікопольське Виробниче Управління Водопровідно-Каналізаційне Господарство» Юрія Великого та начальника УЖКХ Всеволода Зінченко.

Останніми днями у Нікополі суттєво знизилась якість питної води. У різних районах міста користувачі соціальних мереж неодноразово спостерігали зміну кольору питної води. Під час прес-конференції, Юрій Великий повідомив, що забруднення води є сезонним явищем. Оскільки, саме зараз відбувається цвітіння водоростей у Каховському водосховищі. За словами начальника водного підприємства, зараз вони роблять все можливе, аби нікопольці могли знову отримувати якісну воду. Сьогодні, підприємство два рази на добу промиває фільтри. Та тільки після дезінфекції, вода буде чистішою.

Говорили спікери й про повну заміну труб на пластикові. При повній заміні всього трубопроводу нові труби будуть класти на місце старих або паралельно їм. Всеволод Зінченко розповів присутнім про план розвитку УЖКХ та КП «НВУВКГ» на майбутнє. Найближчим часом планується створити план аварійності будинків за якістю трубопроводів. До кінця року, Водоканал повинен скласти план заміни аварійних трубопроводів на 2018 рік та надати карту трубопроводів у відділ УЖКХ. Дана карта буде розміщена на сайті міської ради. На цій карті буде показана вся аварійність. Проте, на даний момент Всеволод Олександрович не може сказати, які саме трубопроводи будуть ремонтувати в наступному році. Оскільки, останніми роками бюджет УЖКХ зменшується.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини