Запуск сайта

16 Березня 2017

Admin

Громадська організація «Прихист»
Контактний телефон: +380 (99) 085 04 06
Наша місія: Громадська організація «Прихист» стоїть на захисті прав людини. Ми були створені з метою поліпшення якості життя соціально-незахищених категорій населення, захисту їх прав, шляхом надання безкоштовної юридичної, психологічної та іншої допомоги.

Наш девіз: “СИЛА В СПРАВЕДЛИВОСТІ”

Одним з основних напрямків організації- є просвітницька діяльність. Наше завдання – оперативне та об’єктивне висвітлення роботи ГО «Прихист» а так само, надати населенню правдиву інформацію щодо подій, що відбуваються в м Нікополь. З цією метою були створені: 1.Інтернет видання «Прихист» 2.Еженедельная телепрограма «Інтерв’ю з Катериною Фоміної», яка озвучує актуальні проблеми сучасного суспільства і разом з фахівцями, знаходить їх рішення.

Керівником ГО «Прихист» є Катерина Фоміна: “Ми« прихист », простягаємо руку допомоги тим, хто потравив у біду. Наш діалог з владою міста допоможе розкрити найболючіші питання суспільства. Тільки спільними зусиллями ми знайдемо потрібне рішення. Впевнена, разом, ми здатні змінити це місто і поліпшити в ньому якість життя. Кожен нікопольчанин цього гідний! “.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини